Gang of Paris
Bun venit in Iadul Parizian cunoscut si sub numele de Gang of Paris. Sper sa aveti destul curaj sa va inregistrati.

Ms. F.
Gang of Paris
Bun venit in Iadul Parizian cunoscut si sub numele de Gang of Paris. Sper sa aveti destul curaj sa va inregistrati.

Ms. F.
Gang of Paris
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Vrei sa faci parte din mafie? Vrei sa vezi cum e sa-ti castigi painea din ucis?
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Niccolo Anzolette
Vittorio Leonard Lasant Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 2:47 pm Scris de Timm`

» Pavlova Nina
Vittorio Leonard Lasant Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 7:14 am Scris de Pavlova Nina

» Jinguji Ren
Vittorio Leonard Lasant Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 11:41 am Scris de Jinguji Ren

» Dominique J. Scarlet
Vittorio Leonard Lasant Icon_minitimeSam Mai 12, 2012 11:21 am Scris de Dominique J. Scarlet

» Cresseda J. d'Machiavelli
Vittorio Leonard Lasant Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 5:30 am Scris de Cresseda J. d'Machiavelli

» Face Claim
Vittorio Leonard Lasant Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 4:44 am Scris de Cresseda J. d'Machiavelli

» 4Gamyng
Vittorio Leonard Lasant Icon_minitimeSam Mai 05, 2012 11:39 am Scris de Saaja

» AnimePlace
Vittorio Leonard Lasant Icon_minitimeMar Mai 01, 2012 1:48 am Scris de Shirley xD

» Vittorio Leonard Lasant
Vittorio Leonard Lasant Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 7:55 am Scris de Lasant V. Leonard

Parteneri

 

 Vittorio Leonard Lasant

In jos 
AutorMesaj
Lasant V. Leonard
Piciotto
Piciotto
Lasant V. Leonard



Vittorio Leonard Lasant Empty
MesajSubiect: Vittorio Leonard Lasant   Vittorio Leonard Lasant Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 7:55 am

Vittorio-Leonard Lasant

Vittorio Leonard Lasant Elliot_Nightray__P_Hearts__by_SnipingWolf

Vittorio Leonard Lasant Identitate001

Nume : Lasant

Prenume : Vittorio-Leonard

Poreclă : Vito,Domnul V.,Leon,Leo

Vârsta : 20

Orientare sexuală :bisexual

Mafie: Cosa Nostra

Play by: Elliot Nightray,Pandora Hearts


Vittorio Leonard Lasant Personalitate003

Îi plac/e :ceasurile,dulciurile,vremea calda,roscatele,blondele,sabiile,pistoalele,sa compuna partituri de pian

Nu-i plac/e : frigul,zgomotul,oamenii insolenti,cainii

Personalitatea personajului : Elliot este in general o persoana calma,vesela,dar totodata,serios de misterios.Nu ii place sa fie contrazis si se enerveaza destul de repede atunci cand ii este subestimata munca sau arta.Are,de asemeni,prostul obicei sa gandeasca prea mult inainte de a actiona,in ciuda pozitiei lui in mafie.Incearca mereu sa consulte tot ce are la indemana si apare mereu in ultimele momente.Este extrem de posesiv.Poate fi si rece si dur,privindu-i cu dezgust pe cei care nu invata niciodata din greseli si nu respecta cartile si pe cei din jur.Dar cand se destinde este vesel,glumet si protector.


Vittorio Leonard Lasant Istorie002

Familie :
    mama: Lasant Victoria,38,vie,Pictorita
    tata: -
    surori/frati: -
    altii (verisori, unchi, etc.): -


Istorie : Leo nu a vrut niciodata sa fie mafiot.Dar atunci cand tatal lui a fost ucis de mafie a vrut sa invete sa se razbune.Desi inainte nu era o fire razbunatoare,ci mai degraba o fire grijulie si vesela.Vremuri trecute.Cand tatal i-a fost ucis in fata ochilor,s-a dus la primul mafiot pe care-l unostea,Giovanni,care l-a luat sub tutela lui,pe el si pe mama sa,promitandu-i ca il v-a transforma intr-un asasin de temut.Zis si facut.In cinci ani,Leonard a devenit cel mai rece asasin din Italia,facand parte din mafia Cosa Nostra.

Plusuri : -
Sus In jos
 
Vittorio Leonard Lasant
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gang of Paris :: Cos de gunoi :: Sediul :: Receptia :: Inregistrare-
Mergi direct la: