Gang of Paris
Bun venit in Iadul Parizian cunoscut si sub numele de Gang of Paris. Sper sa aveti destul curaj sa va inregistrati.

Ms. F.
Gang of Paris
Bun venit in Iadul Parizian cunoscut si sub numele de Gang of Paris. Sper sa aveti destul curaj sa va inregistrati.

Ms. F.
Gang of Paris
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Vrei sa faci parte din mafie? Vrei sa vezi cum e sa-ti castigi painea din ucis?
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Niccolo Anzolette
Cresseda J. d'Machiavelli Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 2:47 pm Scris de Timm`

» Pavlova Nina
Cresseda J. d'Machiavelli Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 7:14 am Scris de Pavlova Nina

» Jinguji Ren
Cresseda J. d'Machiavelli Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 11:41 am Scris de Jinguji Ren

» Dominique J. Scarlet
Cresseda J. d'Machiavelli Icon_minitimeSam Mai 12, 2012 11:21 am Scris de Dominique J. Scarlet

» Cresseda J. d'Machiavelli
Cresseda J. d'Machiavelli Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 5:30 am Scris de Cresseda J. d'Machiavelli

» Face Claim
Cresseda J. d'Machiavelli Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 4:44 am Scris de Cresseda J. d'Machiavelli

» 4Gamyng
Cresseda J. d'Machiavelli Icon_minitimeSam Mai 05, 2012 11:39 am Scris de Saaja

» AnimePlace
Cresseda J. d'Machiavelli Icon_minitimeMar Mai 01, 2012 1:48 am Scris de Shirley xD

» Vittorio Leonard Lasant
Cresseda J. d'Machiavelli Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 7:55 am Scris de Lasant V. Leonard

Parteneri

 

 Cresseda J. d'Machiavelli

In jos 
AutorMesaj
Cresseda J. d'Machiavelli
Piciotto
Piciotto
Cresseda J. d'Machiavelli



Cresseda J. d'Machiavelli Empty
MesajSubiect: Cresseda J. d'Machiavelli   Cresseda J. d'Machiavelli Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 5:30 am

Numele personajului

Cresseda J. d'Machiavelli Tumblr_lz380iSIAW1qgh5edo1_500

Cresseda J. d'Machiavelli Identitate001

Nume : d'Machiavelli

Prenume : Cresseda Jullianne

Poreclă : Cress, Eda, Jull, Jullie

Vârsta : 18 ani

Orientare sexuală : Hetero

Mafie: Unione Corse

Play by: Moka Akashiya


Cresseda J. d'Machiavelli Personalitate003

Îi plac/e :
o1. Ploaia
o2. Dulciurile
o3. Plimbările lungi
o4. Chitara ei
o5. Luna plină
o6. Cărţile bune

Nu-i plac/e :
o1. Glumele proaste
o2. Laşitatea
o3. Vremea foarte caldă
o4. Chestiile siropoase
o5. Monotonia
o6. Prostia

Personalitatea personajului : Este o fire extrem de complicată, cel puţin până ajungi să o cunoşti. Calculată şi manipulatoare, are mereu nevoie de aş satisface nevoile personale. Este independentă, făcând mereu totul după cum o taie capul, fără a aştepta ajutor. Urăşte să fie o lipitoare şi să streseze pe toată lumea, aşa că de obicei nici nu îşi spune probleme sau ofurile, decât dacă te cunoaşte la perfecţie şi e sigură că problemele ei nu te vor plictisi. Afişând o faţă inocentă, mereu îşi apreciază prietenii şi ar fi în stare să-şi dea şi viaţa pentru ei. Este o persoană plină de viaţă, ce iubeşte distracţia şi tot ce ţine de acest capitol. Îi plac petrecerile şi ieşirile cu gaşca şi mereu găseşte câte ceva de făcut, fiind genul de persoană care urăşte să stea degeaba.
În ciuda imaginei perfecte pe care o afişează având un comportament demn de o femeie, Avalon poate fi o târfă insensibilă . Agitată şi extrem de geloasă, caută răzbunare în toate părţile, asigurându-se că cel care a îndrăznit să o supere plateşte cu vârf şi îndesat. Mânioasă şi posesivă, se poate descarca pe orice persoană îi iese în cale indiferent este are vreo vină . Deşi ea nu merge chiar atât de departe în a-şi arată adevarata faţă, se foloseşte de alţii, pentru a-i juca jocul, ea fiind creierul operaţiunilor de răzbunare . Perfecţionistă, va rămâne în umbră până când totul e efectuat până în cele mai mici detalii . O mică greşeală şi te poţi pregăti de moarte . Un lucru pe care ea nu-l poate suporta este eşecul, fie că l-a săvârşit ea sau altcineva important pentru ea .

Arma: Foloseşte un Mauser 1934, dar de asemenea mânuieşte extrem de bine săbiile.

Motiv pentru inscrierea in Gang of Paris: -



Cresseda J. d'Machiavelli Istorie002

Familie :
    mama: Astrid d'Machiavelli, 50 ani, moartă, era casnică.
    tata: Dietrich d'Machiavelli, 52 ani, viu, politician.
    surori/frati: Damen d'Machiavelli, 18 ani, viu, solist într-o trupă.
    altii (verisori, unchi, etc.): Nume&Prenume, Varsta, Statut (mort/viu), Ocupatie.


Istorie : Împreună cu geamănul ei, au fost singurii moştenitori ai familiei d'Machiavelli. A crescut frumos, protejată de orice. Desigur, asta până când fratele ei a fost în pericol, iar tatăl celor doi, s-a decis să-i antreneze. Cresseda a fost atrasă din prima de pistoale şi sabii, iar în scurt timp, mânuia la perfecţie orice tip de sabie. După câţiva ani, mama celor doi a murit, lăsându-i doar cu tatăl lor. Avalon a decis să urmeze drumul tatălui ei şi a intrat în mafie.

Plusuri : -
Sus In jos
 
Cresseda J. d'Machiavelli
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gang of Paris :: Cos de gunoi :: Sediul :: Receptia :: Inregistrare-
Mergi direct la: