Gang of Paris
Bun venit in Iadul Parizian cunoscut si sub numele de Gang of Paris. Sper sa aveti destul curaj sa va inregistrati.

Ms. F.
Gang of Paris
Bun venit in Iadul Parizian cunoscut si sub numele de Gang of Paris. Sper sa aveti destul curaj sa va inregistrati.

Ms. F.
Gang of Paris
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Vrei sa faci parte din mafie? Vrei sa vezi cum e sa-ti castigi painea din ucis?
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Niccolo Anzolette
Pavlova Nina Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 2:47 pm Scris de Timm`

» Pavlova Nina
Pavlova Nina Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 7:14 am Scris de Pavlova Nina

» Jinguji Ren
Pavlova Nina Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 11:41 am Scris de Jinguji Ren

» Dominique J. Scarlet
Pavlova Nina Icon_minitimeSam Mai 12, 2012 11:21 am Scris de Dominique J. Scarlet

» Cresseda J. d'Machiavelli
Pavlova Nina Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 5:30 am Scris de Cresseda J. d'Machiavelli

» Face Claim
Pavlova Nina Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 4:44 am Scris de Cresseda J. d'Machiavelli

» 4Gamyng
Pavlova Nina Icon_minitimeSam Mai 05, 2012 11:39 am Scris de Saaja

» AnimePlace
Pavlova Nina Icon_minitimeMar Mai 01, 2012 1:48 am Scris de Shirley xD

» Vittorio Leonard Lasant
Pavlova Nina Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 7:55 am Scris de Lasant V. Leonard

Parteneri

 

 Pavlova Nina

In jos 
AutorMesaj
Pavlova Nina
Piciotto
Piciotto
Pavlova Nina



Pavlova Nina Empty
MesajSubiect: Pavlova Nina   Pavlova Nina Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 7:14 am

Pavlova Nina

Pavlova Nina Bloody-roar-4-fete-wallpapers_1198_1280x1024

Pavlova Nina Identitate001

Nume :Pavlova

Prenume :Nina

Poreclă :Pav.

Vârsta :19

Orientare sexuală :Bisexuala

Mafie:Bratva

Play by:-


Pavlova Nina Personalitate003

Îi plac/e :Inghetata
soarele
plaja
noaptea
armele
ciocolata
tigarile
felinele


Nu-i plac/e :minciuna
lasitatea
perversitatea
tradarea
ploaia
zapada
alcoolul


Personalitatea personajului :Tupeista,zapacita,rece, egoista cateodata,copilaroasa cateodata,intelegatoare,tacuta,tintasa perfecta si luptatoare corp la corp.

Arma:Pistol A.K.A 47 si luneta.

Motiv pentru inscrierea in Gang of Paris:Curiozitate,razbunare



Pavlova Nina Istorie002

Familie :Zora Pavlova (mama naturala) moarta. Tata Lissander Pavlova (tata natural) mort. Christian Lorisse si Lissanda Lorrisse (parinti adoptivi) Parintii adoptivi :Mama Judecatoare, Tata seful unei companii de electricitate. Ambii morti.
Frati/surori:-



Istorie :Originala din Rusia si-a pierdut ambii parinti la nastere. A fost adoptata de la orfelinat de la varsta de 7 ani, de niste parinti din Paris. Insa la fel ca prima data, mama a murit in mod misterios iar tatal vitreg dupa ce a violato la doar 10 ani, a fost impuscat in ceafa chiar de Nina. De atunci nu isi cunoaste cu exactitate latura sexuala. A ajuns in gangul Bratva, dupa ani de munca, de straduinta si rani, invatand bataie corp la corp dar si tragerea cu arme.Luneta fiind pasiunea ei. Isi pierde timpul dansand, ascultand muzica si cantand la pian. Traieste singura si nu are prieteni.

Plusuri : (Daca vrei sa mai adaugi ceva si nu are legatura cu Istoria poti scrie aici.)
Sus In jos
 
Pavlova Nina
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gang of Paris :: Cos de gunoi :: Sediul :: Receptia :: Inregistrare-
Mergi direct la: