Gang of Paris
Bun venit in Iadul Parizian cunoscut si sub numele de Gang of Paris. Sper sa aveti destul curaj sa va inregistrati.

Ms. F.
Gang of Paris
Bun venit in Iadul Parizian cunoscut si sub numele de Gang of Paris. Sper sa aveti destul curaj sa va inregistrati.

Ms. F.
Gang of Paris
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Vrei sa faci parte din mafie? Vrei sa vezi cum e sa-ti castigi painea din ucis?
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Niccolo Anzolette
Niccolo Anzolette Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 2:47 pm Scris de Timm`

» Pavlova Nina
Niccolo Anzolette Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 7:14 am Scris de Pavlova Nina

» Jinguji Ren
Niccolo Anzolette Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 11:41 am Scris de Jinguji Ren

» Dominique J. Scarlet
Niccolo Anzolette Icon_minitimeSam Mai 12, 2012 11:21 am Scris de Dominique J. Scarlet

» Cresseda J. d'Machiavelli
Niccolo Anzolette Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 5:30 am Scris de Cresseda J. d'Machiavelli

» Face Claim
Niccolo Anzolette Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 4:44 am Scris de Cresseda J. d'Machiavelli

» 4Gamyng
Niccolo Anzolette Icon_minitimeSam Mai 05, 2012 11:39 am Scris de Saaja

» AnimePlace
Niccolo Anzolette Icon_minitimeMar Mai 01, 2012 1:48 am Scris de Shirley xD

» Vittorio Leonard Lasant
Niccolo Anzolette Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 7:55 am Scris de Lasant V. Leonard

Parteneri

 

 Niccolo Anzolette

In jos 
AutorMesaj
Timm`
Piciotto
Piciotto
Timm`



Niccolo Anzolette Empty
MesajSubiect: Niccolo Anzolette   Niccolo Anzolette Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 2:47 pm

Niccolo Anzolette

Niccolo Anzolette Sasets10

Niccolo Anzolette Identitate001

Nume : Minami

Prenume : Anzolette

Poreclă : Az

Vârsta : 18

Orientare sexuală : Bisexuala

Mafie: Italiana

Play by: -


Niccolo Anzolette Personalitate003

Îi plac/e :Animalele, desenul, muzica, pustoaicele, pustii, mancarea italieneasca.

Nu-i plac/e : Mancarea picanta, persoanele prea copilaroase, lumea ce o crede un copil

Personalitatea personajului : Este o fire mai singuratica, prefera sa tina totul in ea si sa pastreze sentimentele inchise intr-o cutie la care doar ea are acces. Pana acum nu a mai fost indragostita decat de o singura persoana... O fata din copilarie pe care nu a putut-o uita nici pana acum... Incearca mereu sa para o fire responsabila, draguta si perseverenta cand ea defap e lenesa, singuratica si rautaciosa.

Arma: Pistolul de buzunar si cutitele.

Motiv pentru inscrierea in Gang of Paris: Incerca sa isi caute familia si a ajuns aici...



Niccolo Anzolette Istorie002

Familie :

    tata adoptiv: Dante Niccolo, Varsta, viu , florar.


Istorie : La varsta de 4 ani a fost abandonata de familia ei la un orfelinat, in fiecare dimineata fugea la geamul camerei ei asteptandu-si parintii care incetau sa mai vina, ii promisera ca o vor lua repede de acolo... Dar au mintit-o, a incercat sa ignore tristetea si pe timp ce a crescut a devenito fata frumoasa, inteligenta si agera. A fost adoptata la scurt timp de un italian care a mutat-o la varsta de 10 ani in Italia, acolo a invatat cum sa se bata, cum sa supravietuiasca intr-o mafie. Tatal ei fiind un mare matio. Dar tot ce vroia ea era sa isi gaseasca familia si apoi sa o omoare cu mainile ei.

Plusuri : --
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
 
Niccolo Anzolette
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gang of Paris :: Cos de gunoi :: Sediul :: Receptia :: Inregistrare-
Mergi direct la: